Вітання Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня з Великоднем!

Дата: 04.04.2021 09:08

Фото без описуЦієї неділі, 04 квітня, римо-католики святкують день Христового Воскресіння. Тож, шановні віряни західного  обряду, прийміть найщиріші вітання з величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння!

Нехай радісні Великодні свята принесуть у кожну оселю Боже благословення, мир і злагоду.

Кожен з нас вважає це свято символом чистоти помислів, здійснення життєвих надій та сподівань і чекає на нього з нетерпінням.

Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, піднесеного настрою та незмінного оптимізму. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи.

Нехай Христові заповіді милосердя і вселенського добра супроводжують Вас щоденно на життєвій дорозі.

Хай найвеличніше свято Великодня принесе всім щастя, здоров’я та здійснення заповітних мрій.

Христос Воскрес!