Рішення від 29.03.2021 року

Дата: 29.03.2021 19:38

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про  погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення другої сесії VШ скликання Чемеровецької селищної ради від 26.02.2021 року №5-6/2021 «Про затвердження Програми проведення  природоохоронних заходів на території Чемеровецької територіальної громади на 2021 рік».
  2. Про організацію проведення на території Чемеровецької селищної ради  щорічної весняної акції «За чисте довкілля» та заходів благоустрою.
  3. Про затвердження «Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення смт Чемерівці».
  4. Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування на території Чемеровецької селищної ради.
  5. Про конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників на території Чемеровецької селищної ради
  6. Про Порядок проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на території Чемеровецької селищної ради
  7. Про встановлення вартості однієї години роботи комунальної техніки та послуг КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради
  8. Про  організацію господарської діяльності на території   ринку в селі Зарічанка.
  9. Про хід виконання перспективного плану розвитку мережі закладів загальної  середньої освіти  Чемеровецької селищної ради на  2019 – 2021 роки.      [Додаток]
  10. Про здійснення соціальної роботи з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах.
  11. Про збереження права користування житлом за дітьми Найчук Поліною Василівною, 05.05.2013 року народження, та Найчук Софією Мирославівною, 31.12.2017 року народження.
  12. Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки, право власності якої належить неповнолітньому Натальському А. В.
  13. Про надання дозволу на відчуження транспортного засобу, який належить неповнолітньому Шустіцькому А.С.
  14. Про видачу ордера на житлове приміщення громадянці Дрезналь С.В.
  15. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гордія В.Д. по вулиці імені Головатюка села Красноставці.
  16. Про присвоєння адреси нежитловій будівлі кузні будівельної бригади громадянки Гордій Л.О. по вулиці Польова села Красноставці.
  17. Про присвоєння адреси нежитловим будівлям свинарників №1, №2, №3 громадянки Гордій Л.О. по вулиці імені Головатюка села Красноставці.
  18. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Гринишиної А.К. по вулиці Медобори села Черче.
  19. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Шершуна В.А. по вулиці Островського села Залуччя.
  20. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Ковальчини Т.В. по вулиці Хмельницького Богдана села Степанівка.
  21. Про присвоєння адреси квартирі громадянки Ремінної М.П. по вулиці 8 Березня села Завадівка.
  22. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Роздайгори В.В. по вулиці Українська села Вишнівчик.
  23. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Стефанцівої Г.Г. по вулиці Л.Українки села Зарічанка.
  24. Про зміну адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Лісовського К.Е. по вулиці Станевського села Андріївка.
  25. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Стецюк Т.М. по вулиці Смотрицька села Ямпільчик.
  26. Про надання дозволу на омолодження зелених насаджень в смт Чемерівці.
  27. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Андріївка по вул. Станевського, 15.
  28. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Чорна по вул. Б.Хмельницького, 25.
  29. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Драганівка, пров. Центральний, 8.
  30. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Бережанка по вул. Садова, 56.
  31. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Чорна  по вул. Б. Хмельницького, 50.
  32. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Степанівка по вул. Першотравнева, 93.
  33. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Прусецької Г.Л. по вулиці Молодіжна села Бережанка.
  34. Різне.