Атестація педагогічних працівників

Дата: 06.04.2021 17:14

Протягом  05 та 06 квітня 2021 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради працювала атестаційна комісія ІІ рівня. Цьогоріч атестацію проходили 76 педагогічних працівників закладів освіти, зокрема, закладів дошкільної освіти -18, закладів загальної середньої освіти -50 , Інклюзивно-ресурсного центру -2, Будинку школярів – 6.

За рішенням комісії 8 педагогічних працівники відповідають раніше встановленим 11 тарифним розрядам, 4 – 12 тарифним розрядам, 2 педагогічних працівники проатестовані на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст ІІ категорії», 1 – встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії», І кваліфікаційну категорію присвоєно 1 педагогічному працівнику, 29  освітян атестувалися на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії», 13 педагогічних працівників отримали вищу кваліфікаційну категорію. Під час засідання атестаційної комісії 3  педагоги отримали звання «учитель-методист»,  3 - «старший вчитель», 1 «вихователь-методист».