Чемеровецька селищна територіальна громада

На ринку в селищі Чемерівці працювала рейдова група

Дата: 07.04.2021 16:09

До   складу   її  увійшли працівники селищної ради, районного управління Держпродспоживслужби, поліції та податкової інспекції. Кожен із  представників проводив перевірку відповідно до своєї сфери  контролю. зокрема перевіряли  дотриманням законодавства в частині легалізації праці, сплати податків, санітарних,  протиепідемічних норм та вимог карантинних заходів.    В ході перевірки обстежено 37 суб’єктів торговельної діяльності, з яких виявлено 15, які ведуть господарську діяльність без державної  реєстрації та відповідно не сплачують податки. Виявленим порушникам доведено вимоги приведення у відповідність до вимог законодавства їх господарської діяльності. Особливий наголос перевірки був акцентований  на предмет дотриманням соціального дистанціювання, маскового режиму та  проведення регулярної дезінфекції.