Будьте пильними — шахраї доволі часто представляються працівниками банків. Не виконуйте жодних вказівок по телефону!

Дата: 12.04.2021 08:35

Фото без описуДнями двох хмельничан ошукали саме за такою схемою. Сукупно чоловіки втратили більше 80 тисяч гривень. Тож якщо до вас телефонують нібито зі служби безпеки банку і повідомляють, що хтось намагається зняти з вашої картки кошти — подякуйте за інформацію і покладіть слухавку. Не виконуйте жодних вказівок! А потім одразу ж перетелефонуйте на «гарячу лінію» банку, телефон якої вказаний на вашій картці. Якщо справді щось трапилось — вам про це повідомлять. І це вже точно буде інформація від банку.

Вчора, 8 квітня, до Хмельницького районного управління поліції надійшло 2 заяви від жителів обласного центру, які постраждали від дій псевдобанкірів.

#поліціяХмельниччини #ГудбайШахрай #шахрайства #профілактика

Так, до 32-річного чоловіка зателефонувала невстановлена особа і, представившись працівником банку, повідомила про те, що з рахунком потерпілого хтось вчиняє шахрайські дії. Нібито для захисту картки зловмисник випитав реквізити і в результаті зняв з неї понад 63 тисячі гривень.

45-річний хмельничанин за подібною схемою втратив 17,5 тисяч гривень.

Наразі за обома фактами працівники поліції проводять перевірки і закликають громадян бути пильними і не піддаватися на емоційний тиск зловмисників. Адже, як зазначили самі потерпілі, вони знали про такий вид шахрайств.