Шановні земляки – ліквідатори та постраждалі від ЧАЕС!

Дата: 26.04.2021 10:06

Фото без описуСьогодні минає 35  років з тих пір, як вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.  Чорнобиль - це не лише велика трагедія всього людства, а й символ безмежної мужності ліквідаторів,  котрі, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, захистили людство від невидимого страшного ворога.

Кажуть, час гоїть рани, але чорнобильські й через роки болять. Не стерти з пам’яті імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які зупинили ланцюгову реакцію смерті.

Низько схиляю голову перед тими, хто відійшов у вічність.

Щиросердно дякую за подвиг тим чорнобильцям, які поруч з нами! Зичу міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та довгих років життя!

З глибокою повагою

селищний голова                                                                                     Олександр СОБАНЬ