Чемеровецька селищна територіальна громада

Бережи довкілля - сортуй сміття

Дата: 26.04.2021 16:53

На Чемеровеччині набирає обертів реалізація проєкту «Бережи довкілля – сортуй сміття» у рамках «Кампанії по збереженню довкілля – на підтримку реформи сфери довкілля» за сприяння та підтримки ГО «Докудейз». Щодня коло зацікавлених осіб збільшується як на Чемеровеччині, так і за  її межами. «Людина і довкілля: сучасний аспект» – саме такою стала тема  онлайн-дискусії за участю ГО «Ініціативні громадяни Чемеровеччини», представників установ та організацій краю, жителів Чемеровецької територіальної громади та студентською молоддю. В рамках зустрічі присутні переглянули документальну стрічку «Край електросміття» австрійського режисера Девіда Феделя з колекції DOCU/КЛУБ - Docudays UA. Cпікерами заходу були   юристки Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області Ольга Чорна та Руслана Матущак,  професор кафедри трудового, земельного та господарського права Надія Чудик-Білоусова, доцент кафедри цивільного права та процесу, завідувачка юридичної клініки Хмельницького університету управління та права ім. Леоніда Юзькова Мирослава Гарієвська,   регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва, комунікаційниця офісу «Розумне Довкілля. Хмельницький» Ксенія Косюк та інженер з охорони навколишнього середовища солодового заводу ПрАТ «Оболонь» Вікторія.Довгаль. Під час онлайн-дискусії учасники обговорили екологічні проблеми, що ведуть до техногенної катастрофи; міркували над питаннями щодо забруднення навколишнього середовища, появи стихійних сміттєзвалищ, переробки, утилізації та збуту побутових відходів, взаємовідносин людини та природи.