Не обміліє пам'яті ріка, в серцях нащадків завжди буде жити

Дата: 08.05.2021 10:40

Фото без описуЗ такою назвою сьогодні в Парку Слави відбувся мітинг та покладання квітів до Дня пам'яті та примирення в селищі Чемерівці.  В заході взяли участь працівники селищної ради, установ та організацій, представники духовенства, громадськості та небайдужі жителі містечка.Перед присутніми виступив селищний голова Олександр Собань, який висловив слова вдячності ветеранам війни за подвиг під час боротьби із фашизмом, зазначив, що сьогоднішнє покоління має пам’ятати про героїзм воїнів, проявлений під час Другої світової  війни.Олександр Володимирович наголосив, що: "сьогодні ми схиляємо голови перед святою пам’яттю полеглих, одночасно віддаючи шану живим учасникам  тієї війни. Їх подвиг навіки залишиться в нашій пам'яті. Слава всім борцям, які в часи воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схиляємо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. Вічна і світла їм пам'ять".

Учасники заходу спільною  молитвою пам'янули полеглих у всіх визвольних кровопролиттях за незалежність нашої держави.Присутні вшанували героїв хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до пам'ятника.Також до  Дня пам'яті та примирення були проведені відповідні заходи в усіх населених пунктах громади.