проєкт від 30.04.2021 року

Дата: 30.04.2021 08:47

чергового засідання виконавчого комітету селищної ради

11 травня 2021 року

1. Про погодження проєкту рішення  селищної ради «Про виконання селищного бюджету Чемеровецької селищної  ради за І квартал 2021 року».

2. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2021 рік»

3. Про підсумки проведення опалювального сезону 2020-2021 років та заходи з  підготовки  об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022років

4. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Дробини Л.І. по вулиці Дружби села Демківці.

5. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гриновича К.О. по вулиці Мостіпаки села Кугаївці.

6. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Будзан Г.Ф. по вулиці Шевченка села Вишнівчик.

7. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Колісник М.В. по вулиці Маяковського села Криків.

8. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна, що утвориться в результаті поділу житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Олійника О.О. по вулиці Героїв УПА села Вишнівчик.

9. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Колодій Г.В. по вулиці Б. Хмельницького села Шидлівці.

10. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Михайлюк Г.А. по вулиці Молодіжна села Велика Зелена.

11.  Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Найчука В.І. по вулиці Першотравнева села Степанівка.

12. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Мандзій В.В. по вулиці Яблунева села Бережанка.

13. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Присяжної М.В. по вулиці Заріччя села Діброва.

14. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Орлика Ю.Й. по вулиці Шевченка села Завадівка.

15. Про визначення місцезнаходження документів ліквідованих сільських рад та призначення відповідальних осіб за їх зберігання.

16.Про взяття на квартирний облік Семенишиної Лариси Олександрівни.

17. Про зняття з квартирного обліку громадянки Вересюк Крістіни Василівни.

18. Про видачу ордера на житлове приміщення громадянці Колодій А.А.

19. Про відібрання дитини з сім’ї громадянки Лисак Т.А.

20. Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки, право власності на яку належить неповнолітньому Прісному В.І.

21. Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки, право власності на яку належить неповнолітньому Войнаровському Б.О.

22. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах малолітньої дитини.

23. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Зарічанка по вул. Лесі Українки, 78.

24. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Жердя по вул. Миру, 55.

25. Про  встановлення розпорядку роботи бар-магазину «Вогник» по вул. Шевченка, 23 в с. Черче.

26. Різне.