Як уникнути надмірних витрат на газ

Дата: 12.05.2021 15:29

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» допоможе клієнтам «Хмельницькгаз Збуту» зменшити платіжки за комуналку під час опалювального сезону.

Пропозиція дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання енергоресурсу множиться на зафіксовану ціну, і клієнт щомісяця сплачує за газ рівними частинами.

У рамках пропозиції ціна блакитного палива не змінюватиметься і складатиме 7,99 грн за кубометр. Підключити тариф можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме він до 30 квітня наступного.

Якщо протягом цього часу клієнт не використає увесь запланований обсяг газу, заощаджена сума повернеться на його банківський рахунок або ж залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

«Головна перевага тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» – відсутність надмірних сум у платіжках під час холодів, коли зазвичай для опалення використовується найбільше енергоресурсу. Завдяки однаковим щомісячним платежам споживачі рівномірно розподіляють надмірні «зимові» витрати на газ на весь термін дії тарифу. На мою думку, ця пропозиція сподобається тим, хто прагне прогнозованих платежів. Втім, буде корисною і для клієнтів, які мають котли та індивідуальне опалення, адже суттєво зменшує навантаження на гаманці взимку», – говорить директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

Перейти на «Твій газ Рівномірний платіж» споживачі можуть у зручний для себе спосіб:

Незабаром така можливість з’явиться і в Особистому кабінеті на 104.ua.

Аби отримати консультації та детальнішу інформацію, потрібно звертатися за телефоном: (097)-48-11-390.

Нагадаємо, за рішенням Уряду та НКРЕКП, від 1 травня усіх українців автоматично перевели на річні контракти на газ із фіксованою ціною. Втім, клієнти «Хмельницькгаз Збуту» мають змогу обрати й інші тарифи, ознайомитися з якими можна на сайті компанії.