«Мобільна інфобот - платформа «Бережи довкілля - сортуй сміття»

Дата: 12.05.2021 13:42

Фото без опису12.05 відбулося онлайн – засідання кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві» за участю Чемеровецької територіальної громади в рамках адвокаційної Кампанії по збереженню довкілля на підтримку реформи сфери довкілля Учасники заходу переглянули документальну стрічку « Металобрухт». Після перегляду було учасниками засідання в активній дискусії було обговорено найактуальніші проблеми нашого довкілля, які потребують негайного вирішення. Особливий наголос було зроблено на реалізації Цілей сталого розвитку та дотичності кількох глобальних Цілей до теми довкілля. До обговорення долучилися заступник селищного голови Ю. М. Повар, учні Чемеровецького НВК√1 "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей та МНВК" та Чемеровецького НВК №2, бібліотекарі громади, еколог та представники громадського сектору. Експертами заходу були: Ольга Чорна – заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, юристка; Інна Куцка - заступник начальника Управління з питань екології та контролю за благоустроєм – начальник відділу з питань екології, Хмельницька міська рада; Ольга Єфремова – доцент кафедри екології та біологічної освіти, кандидат технічних наук Хмельницький Національний Університет, голова наукової ради Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги; Антоніна Джал – практичний психолог Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; Ольга Чернявська – керівник освітніх проєктів ГО «Україна БЕЗ сміття».