Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку до Чемеровецько громади

Дата: 19.05.2021 16:57

У зустрічі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, депутати обласної ради Володимир Присяжний та Уляна Ткаченко. Мета зустрічі, в першу чергу, – це комунікація з керівництвом громад, депутатами та старостами. «Для мене, як голови обласної ради, дуже важливо почути з перших уст про нагальні проблеми, які зараз хвилюють мешканців та спільно з місцевим керівництвом працювати над їх вирішенням. Обласна рада готова співпрацювати з усіма, хто прагне конструктивної роботи та має слушні пропозиції щодо дій, спрямованих на підвищення рівня розвитку нашої області. Тільки спільними зусиллями, відкинувши усі політичні та особисті амбіції ми зможемо працювати для людей та спрямувати певний фінансовий ресурс обласного бюджету на вирішення найболючіших проблем наших громад»  – запевнила Віолета Лабазюк присутніх.