Робочий візит народного депутата України Володимира Ватраса

Дата: 25.05.2021 17:07

Фото без описуНародний обранець розпочав робочу поїздку з відвідин Чемеровецького медичного коледжу. Після спілкування з студентами та викладачами відбулась зустріч за круглим столом в залі засідань селищної ради. Зустріч з депутатом відбулась за участі керівництва громади на чолі з селищним головою Олександром Собанем, заступника голови Кам’янець-Подільської  райдержадміністрації  Юрійєм Завальнюком та керівником ПП «Україна Агро-2С», депутатом селищної ради Олегом Скринчуком. Володимир Антонович цікавився питаннями наповнення бюджету, функціонування комунальних об’єктів, ходом реалізації програми «Велике будівництво», зокрема ремонту доріг, що  проходять населеними пунктами громади. Також народного депутата ознайомили із ситуацією захворюваності на COVID та забезпеченості Чемеровецької лікарні. На завершення зустрічі, Володимир Ватрас пообіцяв свою підтримку проєктів розвитку селищної ради.