Чемеровецька селищна територіальна громада

Підведенно підсумки першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна»

Дата: 27.05.2021 16:33

Конкурс, присвячений 30-й річниці Незалежності України, оголошений для користувачів бібліотек нашого краю. Його мета - формування високої громадянської свідомості у дітей, сприяння національно-патріотичному вихованню особистості, ідентифікації з державою, її історією, культурою, сприяння збереженню народних та родинних традицій, єдності і культурного розвитку нації. Переможців визначали у трьох номінації: «Малюнок», «Вишивка», «Аплікація».

До Чемеровецької центральної бібліотеки для дітей надійшло 29 робіт, з яких 10 – малюнків, 9 – вишивок та 10 аплікацій. Члени журі визнали переможців: в номінації «Малюнок» - Іван Пахно (Хропотівська бібліотека) з роботою «З Україною по житті і в серці», в номінації «Вишивка» - Анастасія Пагор (Ямпільчицька бібліотека) з роботою «У долині мак цвіте…» та в номінації «Аплікація» - Олеся Осіпова ()Кугаєвецька бібліотека) з роботою «Україна – тут пахне домом…».