Окремі вулиці та провулки буде перейменовано

Дата: 31.05.2021 16:52

Забезпечуючи виконання вимог законів України про декомунізацію, беручи до уваги численні звернення громадян, селищною радою розпочато  черговий етап перейменування вулиць у населених пунктах громади.Зміна назви буде проводитися тим вулицям, які сьогодні найменовані на честь осіб, які обіймали керівні посади в комуністичній партії, вищих органах влади та управліннях СРСР тощо, до прикладу, Фрунзе, Лазо, Кірова, Котовського, Жуковського, Островського, Пархоменка, Примакова, Терешкової та ін.

Процедура  буде здійснюватися згідно  Порядку найменування (перейменування) вулиць, провулків на території населених пунктів Чемеровецької громади, затвердженого рішенням  сьомої сесії VIІI скликання від 28 травня 2021 року   № 10-7/2021 .

Просимо мешканців вулиць, які підлягають перейменуванню, активно долучитися до напрацювання та обговореня пропозицій нових назв.

Принагідно зазначити, що у  громадян, які проживають на вулицях, що перейменовуються, цей факт не повинен викликати занепокоєння, адже зміна назви вулиці не вимагає від її мешканців перереєстрації місця проживання та внесення змін до документів на житло чи іншу нерухомість.