Відбулася апаратна нарада
Сьогодні відбулася чергова апаратна нарада за участю старост сіл при селищному голові Олександру Собаню. На нараді також були присутні начальник відділу поліцейської діяльності №1 Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області Кшемінський І.С. та начальник Чемеровецької Державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області Гнатовська В.Г., які ознайомили присутніх з окремими питаннями та проблемними моментами у роботі їх служб. Зокрема, Валентина Григорівна запропонувала спільними зусиллями проводити превентивні заходи щодо несплати приватними підприємцями акцизного податку до місцевого бюджету.
Селищний голова визначив перелік основних заходів та робіт на найближчий тиждень.