Дата: 31.05.2021 14:57

Фото без описуЧемеровецька селищна рада  оголошує  конкурс  на   заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Чемеровецька школа мистецтв».

Комунальна установа «Чемеровецька школа мистецтв» знаходиться за адресою: 31601, Хмельницька область  селище Чемерівці                                   вул. Центральна, 42 б

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають  вищу освіту, вільно володіють державною мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до Комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копії документів:   паспорта громадянина України,  про вищу освіту, трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент подання документів;

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

стратегію (перспективний план) розвитку Школи — короткострокову на 1 (один) рік та довгострокову на 5 (п'ять) років, складену у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та моральні якості.

Термін подання документів – 20 календарних днів з дня розміщення оголошення на офіційному сайті Чемеровецької селищної ради.

Кінцевий строк подання документів – 19 червня 2021 року.

Адреса : 31601, Хмельницька область, селище  Чемерівці,                                              вул. Центральна, 40

Довідки  за телефоном: 9-10-61.