Покращуємо стан доріг громади

Дата: 03.06.2021 17:08

Фото без описуУ селах Чемеровецької громади продовжуються роботи по покращенню стану місцевих доріг .  З цією  метою  у село Збриж Сокиринецького старостату   завезено   84 тонни щебеню.  Староста     Дмитро Юрков  спрямував  матеріал для проведення ямкового ремонту вулицями Центральна, Тітова, Незалежності, Івана Франка, Гагаріна.   На дороги Хропотівського старостату вивезено 100 тонн матеріалу по  вулицях Шевченка та Центральна.    До вивезення     було залучено техніку     ТОВ «Агрохолдинг 2012».

Спецехніка    «Комунсервісу» на території Кугаєвецького старостату проводила  роботи  по розгортанню щебеню вулицями Мостіпаки, Гагаріна, Чкалова , який   було завезено напередодні, а також   грейдерувала дороги по вулицях Героїв АТО, братів Рудяків, частково Тітова.