Дитяче свято «Марафон в дитинство»

Дата: 05.06.2021 14:10

Фото без описуСвято розваги, забави, гри, відпочинку та позитивної емоції  сьогодні відбулося в селищі Чемерівці для дітей. В ході проведення урочистого відкриття стадіону «Товтри» відбулась церемонія нагородження обдарованих дітей. За вагомі особисті досягення    зірки спорту, талановиті юні співаки, переможці різних інтелектуальних та мистецьких конкурсів отримали цінні подарунки. Обдарованих дітей вітали депутат обласної ради Уляна Ткаченко та селищний голова Олександр Собань. Разом вони вручили учням цінні подарунки, які надано громадською організацією  «За конкретні справи». Усі охочі мали змогу взяти участь у естафеті, заїздах на роликах, самокатах. Для дітей організовано майстер-класи, розваги  від аніматорів. Пригощали гостей свята  кашею та чаєм.