Відбулась восьма сесія Чемеровецької селищної ради

Дата: 11.06.2021 18:17

Фото без описуНа порядок денний засідання було винесено 376 питань. Першим блоком розглянули питання фінансового та організаційного характеру, встановлення ставок та пільг із сплати податку,  передачі та прийняття певного майна. Депутати погодили призначення тво директора Чемеровецького спеціалізованого лісогосподарського об’єднання «Агроліс».   Затверджено проєкти рішення, щодо  Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунальних підприємств, установ, організацій Чемеровецької селищної ради,  Положення про Бюджет участі у Чемеровецькій територіальній громаді,  про зміну типу та перейменування  загальноосвітніх шкіл  Чемеровецької селищної ради.  Також розглянули  350  земельних питань, затвердили та надали дозвіл на виготовлення технічних документацій та проектів із  землеустрою.