Учні Черчецької ЗОШ пройшли відбір до обласногому етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 17.06.2021 16:16

Вчора у ­місті Ше­пе­тів­ка від­бу­ло­ся уро­чис­те від­крит­тя об­ласно­го ета­пу Всеук­ра­їнсь­кої ди­тя­чо-юнаць­кої вій­сько­во-пат­рі­отич­ної гри «Со­кіл» («Джура») для стар­шої ві­ко­вої гру­пи. Цього­річ від­бір для учас­ті в об­ласно­му ета­пі військо­во-пат­рі­отич­ної гри для стар­шої ві­ко­вої гру­пи прой­шли 15 кращих роїв Хмель­нич­чи­ни. Загалом до  об­ласно­го ета­пу зап­ро­си­ли ко­ман­ди зі Славутсь­кої, Ста­ро­кос­тянти­нівсь­кої, Ше­пе­тівсь­кої, Че­ме­ро­вець­кої, Хмельницької, Де­раж­нянсь­кої, Ми­ро­люб­ненсь­кої, Со­лоб­ко­вець­кої, Красилівсь­кої, Гри­цівсь­кої, Не­ті­шинсь­кої, Го­ро­доць­кої, По­лонсь­кої, Орининсь­кої та Ула­ша­нівсь­кої те­ри­то­рі­аль­них гро­мад. Чемеровецьку громаду на змаганнях будуть представляти учні Черчецької ЗОШ. На території Ше­пе­тівсь­кої ТГ вій­сько­во-пат­рі­отич­на гра від­бу­деть­ся з 16 по 21 чер­вня. У цей час джу­ри прой­дуть че­рез різ­но­ма­ніт­ні за­хоп­ли­ві вип­робування.

Старшини та учасники Черчецького рою висловлюють подяку за допомогу у спорядженні на змагання спонсорам та меценатам - ТОВ «Агробізнес», ТОВ «Деражня АГРО», гуртівні промислових та продовольчих товарів  та ФОП Безпалому О.П.