З днем медичного працівника привітали працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги

Дата: 18.06.2021 13:51

Фото без описуВ лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулась урочиста частина для сімейних лікарів та молодшого медичного персоналу установи. Селищний голова Олександр Собань подякував присутнім за працю, за відданість обраній професії за витримку та відповідальність  у провадженні лікувальної справи. З нагоди    професійного свята Дня медичного працівника грамотою  Чемеровецької   територіальної громади нагороджено першого заступника  директора з медичної частини Зою Голдис, головного бухгалтера Надію Жеребчук, завідувача Свіршковецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, лікаря  загальної практики-сімейного лікаря Валентина Павліковського.  Директор КНП «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Пелехацький також привітав колег та побажав плідної  праці. Працівники Центру культури, дозвілля та мистецтв підготували для присутніх святкову концертну програму.