Привітали медиків з професійним святом

Дата: 18.06.2021 14:04

Традиційно третя неділя червня - професійне свято працівників галузі охорони здоров'я. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

З цієї нагоди, сьогодні відбулись  урочисті збори колективу працівників комунальних некомерційних підприємств «Чемеровецька багатопрофільна лікарня». Особливою приємністю для медиків стали вітання від депутатів Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко, Володимира Присяжного та  представника депутата Верховної ради Сергія Лабазюка, керуючого сільськогосподарської дільниці села Івахнівці приватного підприємства  «Аграрна компанія - 2004» Анатолія Степчука, а також  заступника голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Юрія Завальнюка.

Селищний голова Олександр Собань долучився до зборів та  вручив подяки, грамоти територіальної громади, подарунки за сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйність і милосердя, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я лікарю-акушеру-гінекологу Любові Задорожній, лікарю-невропатологу Ігорю Григорійчуку, завідувачу хірургічного відділення  Володимиру Антецькому.