Представників громад навчали проєктному менеджменту у сфері управління побутовими відходами

Дата: 22.06.2021 16:49

Фото без описуМинулоготижня у рамках проєкту «НА ЧИСТОТУ» Хмельниччина» відбувся дводенний форум для представників бізнесу, громади та влади, ініційованого головою обласної ради Віолетою Лабазюк. Форум став діалоговим майданчиком  для обміну досвідом, розробки й впровадження регіональних проєктів з управління відходами, так і для обговорення важливих питань об’єднання і взаємодії усіх сторін у питанні поводження з твердими побутовими відходами. Учасники заходу обговорювали проблематики територіальних громад щодо виконання майбутнього регіонального плану поводження з відходами, який розробляється за експертної підтримки міжнародної компанії SEURECA в межах проекту Рамкової Програми ЄБРР «Зелені міста – 2» за рахунок коштів гранту, наданого Інвестиційним фондом сусідства – ЄС. Цей регіональний план має бути презентовано на Хмельниччині вже за місяць – у липні цього року. Представництво Чемеровецької громади  забезпечив начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та цивільного захисту населення Геннадій Голик.