Отримали нагороди з нагоди державного свята

Дата: 25.06.2021 15:11

Фото без описуНапередодні 25-ї річниці Конституції України  під час урочистого зібрання  заступник голови Юлія Повар  вручила за сумлінну працю, високий професіоналізм відданість своїй справі, зміцнення конституційних засад української державності та з нагоди Дня Конституції України грамоти Хмельницької обласної ради депутату Чемеровецької селищної ради  Богдану Фуртелю, Хмельницької обласної  адміністрації - заступнику начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій  у Хмельницькій області Віталію Паламару, Кам’янець-Подільської районної ради - старості села Біла  Василю Горуку, Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації - директору Чемеровецького будинку школярів Маргариті Чебаник. Грамотами Чемеровецької територіальної громади відзначено лікаря-терапевта поліклінічного відділення КНП  «Чемеровецька багатопрофільна лікарня» Аллу Павліковську, лікаря-педіатра  Чемеровецької амбулаторії загальної        практики сімейної медицини  Іванну Мерву, статистика медичного КНП             «Чемеровецький  центр первинної медико-санітарної» Світлану Жилізну, адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг Тамару Кузь та діловода загального відділу у селі Кочубіїв  Валентину Мельник.