Надзвичайники перевіряють заклади освіти на пожежну та техногенну безпеку

Дата: 06.07.2021 16:44

До початку нового навчального року ще більше як півтора місяці, а підготовчі роботи уже тривають. Фахівці Служби порятунку здійснюють комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих на забезпечення та приведення у належний протипожежний стан навчальних закладів селищної ради. Перевірку проводить головний фахівець відділу організації пожежно-профілактичної роботи  та цивільного захисту Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління ДСНСУ у Хмельницькій області Віктор Чорний. Перевіряючий приділяє особливу увагу утриманню в належному протипожежному стані шляхів евакуації, наявності достатньої кількості первинних засобів пожежогасіння, а також стану електрогосподарства. Крім цього, перевіряє технічний стан систем внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання. Також  фахівець Управління проводить з працівниками освітніх закладів   інструктажі з основних правил пожежної безпеки та порядку дій на випадок виникнення надзвичайних подій.