Чемеровецька селищна територіальна громада

#Велике будівництво: в Чемерівцях тривають будівельні роботи в дитячому садочку “Дзвіночок”

Дата: 13.07.2021 16:51

Активні будівельні роботи ведуться в приміщенні дитячого садка-ясел “Дзвіночок». Ремонт фінансується програмою Президента України “Велике будівництво”.Сьогодні  з метою інспектування ходу  будівельних робіт на об’єкті побувала моніторингова група представників Міністерства розвитку громад та територій України, Хмельницької облдержадміністрації, селищної ради та підрядної організації.

Наразі будівельники виконують як зовнішні, так і внутрішні роботи. Зокрема, завершено утеплення фасаду будівлі, заміну вікон. На обох поверхах проведено демонтаж старих конструкцій, окремих ділянок стін відповідно до проєкту. На другому поверсі робітники уже завершують шпаклювання стін та стелі,  здійснено роботи по розведенню нової електричної мережі, проведено підготовчі роботи по реконструкції харчоблоку закладу. Наразі з дизайнером проєкту визначено  концепцію зовнішнього  художнього оформлення садочка.