Участь у засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації

Дата: 27.07.2021 16:14

Сьогодні селищний голова Олександр Собань взяв участь у засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації, яка проходила у режимі відео-конференції. Провів засідання перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін. Також до участі у колегії долучилися перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, заступники голови адміністрації, керівники структурних підрозділів ОДА, голови РДА, міські голови, голови громад області та представники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. В ході  засідання колегії  директор Департаменту економічного розвитку ОДА Олена Бохонська проінформувала про підсумки соціально-економічного розвитку області за перше півріччя 2021 року, про екологічний стан поверхневих водних об’єктів Хмельницької області доповіла директор Департаменту природних ресурсів та екології ОДА Ганна Богданович.