Обговорили питання реалізації Указу Президента

Дата: 04.08.2021 16:49

Фото без описуНещодавно Президент України підписав Указ, яким дав старт амбітному проєкту “Масштабне залісення України”. У межах цієї цільової державної програми у наступні 10 років в державі планується створити 1 мільйон гектарів лісів, а в перші три роки висадити 1 мільярд дерев. Хмельниччина має значний природний потенціал, а лісівники області є одними із кращих в державі, завдяки чому наш край має усі можливості, аби внести значний вклад у реалізацію цього важливого для усіх проєкту. На цьому наголосив  голова облдержадміністрації Сергій Гамалій під час  наради з керівниками громад Хмельниччини, яка відбулась вчора у форматі відео-конференції. Селищний голова Олександр Собань також взяв участь в обговоренні теми.