Чемеровецька селищна територіальна громада

Координаційна нарада з працівниками поліції

Дата: 18.08.2021 17:05

Сьогодні в залі засідань селищної ради під головуванням заступника селищного голови Юлії Повар відбулась координаційна нарада працівників відділу з питань соціальної політики з начальником сектору превенції відділу поліцейської дільниці  №1 Кам’янець-Подільського районного управління поліції Ігорем Блажком. В ході зустрічі напрацювали план дій з метою запобігання порушенням стосовно осіб поважного віку, в тому числі одиноких, забезпечення їх безпеки, надання соціальної допомоги, здійснення патронажу. Погодили спільно  провести  у серпні-вересні  відвідування жителів громади, які перебувають на обліку у відділ з питань соціальної політики, з метою проведення роз’яснювально-профілактичної роботи, направленої на попередження скоєння відносно них шахрайських дій та правопорушень.