Ті, кому цього року виповнюється тридцять, народилися в іншій країні

Дата: 20.08.2021 21:51

Фото без описуФото без описуРовесники Незалежності- нове покоління українців, яке народилося і живе у вільній державі. Сьогодні під час урочистих заходів з нагоди 30-ї річниці очільник громади відзначив молодих людей, які народились у рік здобуття Незалежності. Це тридцятирічні мешканці громади, які сьогодні з відповідальністю та відданістю працюють у різних галузях та сферах задля розвитку держави. Цінні подарунки від територіальної громади отримали медична сестра фізіотерапевтичного відділення КНП «Чемеровецька багатопрофільна лікарня» Альона Бортник, оператор очисних споруд служби головного енергетика Солодового заводу ПрАТ «Оболонь» Аліна Ворона, завідувач фельдшерським пунктом в с. Слобідка-Скипчанська Сергій Кирилюк , соціальний робітник сектору соціальної допомоги вдома відділу з питань соціальної політики селищної ради Діна Мамчур, провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та цивільного захисту населення селищної ради Олена Павлова, викладач класу сольного, естрадного співу Чемеровецької школи мистецтв Інна Разінець, Диспетчер 20 Державного пожежно – рятувальної частини 2 Державного пожежно - рятувального загону Головного управління ДСНС у Хмельництькій області Катерина Сластіхіна, вихователь Чемеровецького ясла-садочка №2 «Червона калина» Ольга Тандеряк, учасник АТО Андрій Хворостяний, практичний психолог Інклюзивно – ресурсного центру селищної ради Марина Цісар, інспектор сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Кам’янець-Подільського Іван Шулюк.