Відзначили багатодітних матерів

Дата: 20.08.2021 21:55

Фото без описуВеличезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина – матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі. Сьогодн, з нагоди урочин до Дня незалежності України селищний голова Олександр Собань вручив почесну нагороду Матері-Героїні жительці села Зарічанка Валентині Шулик.

Депутатка обласної ради Світлана Павлишина вручила цінні подарунки від народного депутата України Олександра Гереги багатодітним матерям із сіл громади Іванні Савівні Адамчук (с.Вікторівка), Інні Петрівні Волощук (с.Криків), Людмилі Миколаївні Везнюк (с. Кочубіїв), Галині Іванівні Галевській (с.Красноставці), Наталії Володимирівні Головатюк (с.Кормильча), Лесі Ярославівні Горбаті (с.Зарічанка), Марії Броніславівні Ґавві (с.Залуччя), Наталії Віталіївні Дубовій та Вікторії Анатоліївні Нечетайловій (с.Летава), Альоні Василівні Дьоміній (с.Степанівка), Оксані Валентинівні Копичинській (с.Бережанка), Марії Богданівні Кузюк (с.Теремківці), Ользі Олексіївні Кухар (с.Ямпільчик), Ользі Володимирівні Лукомській (с.Чорна), Катерині Віталіївні Максімовій, Тетяні Володимирівні Коник (с.Вишнівчик), Людмилі Євгенівні Мілух (с.Кугаївці), Мітяковій Альоні Володимирівні (с.Збриж), Лідії Леонтіївні Наїсті (с.Нова Гута) Аллі Анатоліївні Савчук (с.Почапинці), Любові Ігорівні Суворовій (с.Жердя), Галині Олександрівні Суміній (с.Хропотова), Марії Володимирівні Ялик (с.Свіршківці)