Громада святкувала

Дата: 20.08.2021 21:58

Фото без описуСвяткові заходи з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та Дня Чемеровецької громади продовжувалися у Парку відпочинку селища Чемерівці. Для гостей свята працювали локації «Медове застілля», «Келих дружби», «Громада запрошує на куліш», де усі старостинські округи представляли свої набутки, пригощали запашним медом, вином та смачним козацьким кулішем. Впродовж дня працюватимуть атракціони та аніматори для дітей, магазини та літні кафе. На парковій сцені відбувся фестиваль народної творчості «Громада fest». По завершенні виступів народних аматорів для глядачів виступали учасники гурту «Тріода» з міста Тернопіль, співак Любомир Згурський з міста Коломия. Подарунком від від народного депутата України Олександра ГЕРЕГИ та депутатки обласної ради Уляни ТКАЧЕНКО була можливість усім бажаючим взяти участь у святковій лотереї та головне - виступ зіркової гості Міли Нітіч. Завершенням свята стала дискотека від Dj Allergo .