Відбувся методичний онлайн інвент вчителів німецької мови

Дата: 27.08.2021 16:11

Фото без описуФормула Нової української школи передбачає формування компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві. Одна із них - володіння іноземною мовою на рівні вільного спілкування.

В ході методичного онлайн  інвенту, координатором якого була Оксана Пазинюк, обговорили актуальні питання: про методичні рекомендації щодо викладання іноземної мови в 2021-2022 н.р.;  про проєкт "Професійний розвиток учителя іноземної мови"; про застосування Smart-технологій у професійній діяльності вчителя німецької мови.

Учасники зібрання дійшли висновку, що сучасний учитель повинен вміти працювати в інноваційному середовищі,  спілкуватися в соціальних мережах, працювати з електронними джерелами, використовувати освітні онлайн сервіси та платформи,  вводити елементи геймефікації в освітній процес,  формувати індивідуальні траєкторії навчання для учнів.

Учителі Чемеровецького НВК № 1 Наталя Надоліна та Вікторія Мандзій поділилися досвідом з використання онлайн конструктора "Learning Apps"  та онлайн інструмента "Quizlet", які не тільки підвищують мотивацію здобувачів освіти до вивчення німецької мови, а й сприяють тренуванню мовних та мовленнєвих навичок учнів.