Відбулась нарада з директорами шкіл

Дата: 30.08.2021 17:04

Фото без описуПеред початком нового навчального року працівники відділу освіти, молоді та спорту провели зустріч з керівниками закладів загальної середньої освіти селищної ради. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань зосередив увагу присутніх на особливостях організації навчального процесу в умовах підняття тарифів на енергоносії, здійснення карантинних заходів. Начальник відділу Ірина Качуріна та спеціалісти згідно  порядку денного підвели підсумки готовності закладів освіти до нового навчального року, обговорили особливості організації освітнього простору в умовах боротьби з епідемію COVID-19. Також мова йшла про методичні аспекти організації навчально-виховного процесу, затвердження списків дітей, підвіз до закладів освіти та організацію харчування.