«Готуємось до школи разом»

Дата: 31.08.2021 16:30

Фото без описуПравоохоронці відділення поліції №1 Кам’янець-Подільського районного управління поліції ініціювали благодійний проєкт "Готуємось до школи разом". Мета акції - допомогти та підтримати школярів з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Сьогодні інспектор сектору ювенальноі превенціі, капітан поліції Діана Свято та дільничний офіцер поліції Тетяна Возна, спільно з завідувачкою сектору «Служба  у справах дітей» Валентиною Семенишеною організували в селищі Чемерівці місце збору канцелярського приладдя та ранців.  Організатори закликають чемерівчан та жителів громади, волонтерів, представників громадських організацій долучитися до  благодійної  акції допомоги дітям. Усі зібрані речі працівники поліції передадуть багатодітним та малозабезпеченим сім’ям.