Питання готовності до оплювального сезону - на контролі

Дата: 31.08.2021 17:04

Грунтовно було обговорено воно на останньому засіданні виконавчого комітету.    Про підготовку  мережі закладів культури  та завдання, що заплановані для реалізації, інформувала начальник відділу культури та туризму Світлана Ромах.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна доповіла про вжиті заходи щодо забезпечення температурного режиму в закладах освіти.

Із 19 закладів загальної середньої освіти на твердому паливі – 7, природнім газом опалюються 12, серед закладів дошкільної освіти: 17 на твердому паливі, 7 – природньому газі, 1 – централізоване опалення.

Потреба палива на 2021-2022 опалювальний період складає:

- вугілля 302 тонн (залишки з минулого сезону - 25 тонн);

- торфобрикет 39,5 тонн (залишки з минулого сезону - 8,5 тонн);

- дрова 1146 куб.м. (залишки з минулого сезону - 52 м3);

- щепа 267 тонн. Для повного забезпечення паливом відділом оголошено тендерні процедури та заключено договори на закупівлю.

Директор комунальної некомерційної установи «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомог» Віктор Пелехацькийн надав інформацію про стан  готовності амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів у населених пунктах громади  до опалювального сезону та про  вжиті заходи енергоефективності.

Про стан підготовки  КНП «Чемеровецька багатопрофільна лікарня»  до початку зими доповідав директор Іван Лаврентьєв. Першочерговим завданням для лікарні є завершення заміни існуючих систем опалення, водопостачання та водовідведення приміщень поліклінічного відділення.

Наразі докладаються всі зусилля, щоб вчасно розпочати та стабільно пройти черговий опалювальний період в усіх комунальних закладах та установах.