Шановні вчителі! Дорогі учні та батьки!

Дата: 01.09.2021 08:16

Фото без опису Прийміть мої вітання з Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто створює комфорт  у школі, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким   дитина  формується  як особистість, член громади, громадянин держави.

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього щороку для школярів починається   цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Ми глибоко шануємо працю   педагогів.  Адже саме завдяки вам, наші учителі,  сьогодні твориться наше майбутнє, майбутнє нашої країни.

А наш обов’язок наразі створити зручні та комфортні умови для навчання учням, для праці - учителям, для батьків гарантувати безпеку дітей.

Отож,  бажаю перед стартом  нехай  зреалізуються плани педагогів, збудуться мрії школярів та сподівання батьків на успішний новий 2021-2022  навчальний рік!

Здоров»я та натхнення усім! Вірю у ваше добре майбутнє!