Нові кадрові призначення у директорському складі

Дата: 07.09.2021 16:23

Фото без описуСьогодні  заступник   селищного  голови Юлія Повар та начальник відділу освіти, молоді та спорту  Ірина Качуріна представили нового директора педагогічному колективу Черчецької  загальноосвітньої школи I-III ступенів. За результатами конкурсного відбору новим директором став Анатолій  Марцінишин, який працював  вчителем в  цьому освітньому закладі.

На директора школи сьогодні покладається велика  відповідальність за збереження структури навчального закладу, вдосконалення та розвиток школи у відповідності до  концепції   Нової української школи, впровадження нових методик викладання і технологій у навчальний процес, підвищення якості освіти. Новопризначений керівник чітко бачить структуру роботи та із захопленням сприймає нові пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу.

Анатолій Марцінишин  подякував за привітання та, звертаючись до колективу, висловив подяку за підтримку та запевнив, що разом  вони справляться з усіма поставленими цілями і завданнями.