Заходи до Дня фізичної культури і спорту

Дата: 10.09.2021 14:33

Фото без описуСьогодні, 10 вересня на центральній площі селища Чемерівці  та на стадіоні «Товтри» зібралися фізкультурники та спортсмени, учні та вчителі, щоб в черговий раз доєднатися до відзначення Дня фізичної культури і спорту – свята здоров’я, сили, краси, гармонії, бадьорого настрою. З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Олександр Собань, який привітав спортсменів та подякував за відродження масового фізкультурного руху та ствердження здорового способу життя. Із призами та подарунками завітали на спортивний День  представники громадської організації «За конкретні справи».   Ілона Гонта  привітала учасників свята та вручила  директору ДЮСШ  Григорію Михайлову футбольні та волейбольні м’ячі, ракетки для бадмінтону.   Бадьорий настрій  створило ранкове фітнес тренування, яке провела Оксана Бац – ліцензований інструктор ZUMBAфітнес. Видовищними та цікавими були показові виступи вихованців дитячо-юнацької  спортивної школи відділень тхеквондо, важкої атлетики та боксу, що проходили на стадіоні.  Спортсмени продемонстрували вправність, гнучкість, силу духу та тіла.  Святковий день продовжили змагання з футболу, волейболу та настільного тенісу. Змагання та перемоги… Перемоги та нагороди… Приємно, що усі учасники  отримали призи.

Від щирого серця вітаємо усіх з Днем фізичної культури і спорту, зі святом здорових, гарних, цілеспрямованих людей!  Бажаємо здоров’я, спортивних успіхів та перемог!