Рішення від 11.06.2021 року

Дата: 11.06.2021 19:21

засідання виконавчого комітету від 11 червня 2021 року

1. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2021 рік»
  2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 17.12.2017 року № 39 «Про утворення комісії з питань врегулювання  земельних та житлово-комунальних відносин при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної  ради».
  3. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі по вулиці Савченка села Вишнівчик.
  4. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Кінаш Н.Д. по вулиці Матросова села Біла.
  5. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Зюзька В.І. по вулиці Шевченка села Біла.
  6. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Фльориса В.С. по вулиці Горького села Біла.
  7. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Похно В.І. по вулиці Тітова села Кугаївці.
  8. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Коваль К.В. по вулиці Подільська села Кочубіїв.
  9. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Калинюк Н.І. по вулиці Центральна села Кочубіїв.
  10. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Бортняка В.І. по вулиці Українська села Свіршківці.
  11. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Топольницького В.В. по вулиці Топольницького села Чорна.
  12. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Ковальчук Є.І. по вулиці Молодіжна села Велика Зелена.
  13. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Іваськової Н.П. по вулиці Миру села Збриж.
  14. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Шибко С.М. по вулиці Ліщука села Черче.
  15. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Кизими В.М. по вулиці Лесі Українки села Юрківці.
  16. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Короташа М.І. по вулиці Центральна села Хропотова.
  17. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Михайлова В.Б. по вулиці Кармелюка смт Чемерівці.
  18. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Білої В.М. по вулиці Центральна села Гайове.
  19. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Каніщук Л.М. по вулиці Кармелюка села Біла.
  20. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина П’ятака В.А. по вулиці Першотравнева села Степанівка.
  21. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Сторожука Л.І. по вулиці Нагірна села Демківці.
  22. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна, що утвориться в результаті поділу житлового будинку громадянина Яцковського Я.І. по вулиці Зарічна села Бережанка.
  23. Про розгляд заяви громадянки Дундяк І.М. жительки села Бережанка, вулиця Масловського, 44
  24. Про  надання  дозволу на омолодження зелених насаджень в селі Бережанка Чемеровецької селищної ради
  25. Про взяття на квартирний облік  громадянина Слупка Олексія Анатолійовича з сім'єю.
  26. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна.
  27. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння    в с. Летава по вул. Дробного, 65.
  28. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодінняв с. Біла  по вул. Горького, 3.
  29. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння    в с. Свіршківці по вул. Новоселецька, 25.
  30. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння    в с. Завадівка по вул. Рильського, 5.
  31. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння    в с. Свіршківці по вул. Українська, 81.
  32. Про зміну адреси об'єкта реконструкції  - стадіону «Товтри» по вулиці Центральна смт Чемерівці.
  33. Про присвоєння  адреси об'єкту нерухомого майна – будівлі дитячого садочка по вулиці Жовтнева села Черче.
  34. Про присвоєння  адреси об'єкту нерухомого майна – адмінбудівлі по вулиці Раєвського села Вишнівчик
  35. Різне.