Рішення від 09.07.2021 року

Дата: 09.07.2021 18:11

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про функціонування системи надання адміністративних послуг жителям населених пунктів територіальної громади.
  2. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної ради на  ІI півріччя 2021 року.
  3. Про створення комісії з використання  субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
  4. Про встановлення тарифів на послуги КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради з водопостачання.
  5. Про встановлення тарифів на послуги КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради з водовідведення.
  6. Про встановлення тарифів на послуги КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради із вивезення твердих побутових відходів.
  7. Про встановлення тарифу на самовивезення твердих побутових відходів на полігон КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради.
  8. Про  надання  дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в смт Чемерівці.
  9. Про надання повноважень щодо присвоєння адрес на території Чемеровецької територіальної громади.
  10. Про присвоєння  адреси об'єкту нерухомого майна -   житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Денисюк М. Є. по вулиці Молодіжна села Велика Зелена.
  11. Про присвоєння  адреси  об'єкту нерухомого майна -  житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Шичко О. І. по вулиці Сірка Івана села Вишнівчик
  12. Про присвоєння  адреси об'єкту нерухомого майна -   житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гут В. Я. по вулиці Курбаса села Завадівка
  13. Про присвоєння  адреси об'єкту нерухомого майна -  житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Кирилюк М. І. по вулиці Героїв Небесної Сотні села Слобідка-Скипчанська.
  14. Про присвоєння  адреси об'єкту нерухомого майна -   житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Клімова Г. П. по вулиці Клімова села Драганівка.
  15. Про присвоєння  адреси об'єкту нерухомого майна -   житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Михайловської Т. І. по вулиці Клімова села Драганівка.
  16. Про зміну адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Кролик Л. В. по провулку Центральний села Драганівка.
  17. Про присвоєння  адреси об'єкту нерухомого майна -   житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Тоскалюк Р. І. по вулиці Лесі Українки села Свіршківці.
  18. Про присвоєння  адреси об'єкту нерухомого майна -   житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Гикавої Л.М. по вулиці Центральна села Юрківці
  19. Про присвоєння  адреси об'єкту нерухомого майна -   житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гладиша О. С. по вулиці Центральна села Юрківці
  20. Про присвоєння адреси нежитловій будівлі - церкві Святого великомученика Георгія Побідоносця по вулиці Шевченка села Шидлівці.
  21. Про затвердження переліку об’єктів та визначення видів суспільно корисних робіт для засуджених, до яких судом застосовано покарання у виді громадських робіт.
  22. Про затвердження переліку об’єктів та визначення видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт.
  23. Про затвердження переліку об’єктів та визначення видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
  24. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Свіршківці по вул. Українська, 69.

25. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Вишнівчик по вул. Шевченка, 7.

26. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в      с. Шидлівці по вул. Червоноармійській, 5.

27. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в    с. Чорна по вул. Л. Українки, 27

28. Різне.