З нагоди Дня рятівника

Дата: 17.09.2021 11:36

Фото без описуСьогодні перший заступник  селищного голови Юрій Войтов  завітав  на урочисті    до  колективу 20 державної пожежно-рятувальної частини   2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області . Звернувшись зі словами вітання до представників однієї із найблагородніших та найвідважніших професій,   вручив сертифікат на придбання   спеціальних чобіт для пожежників  на суму 17600 гривень, а  також     Грамоти  Чемеровецької територіальної громади  Скопецькому Олександру Броніславовичу  - водію   караулу,     Цаплюку Сергію Олександровичу – пожежному –рятівнику караулу.

Юрій Васильович   побажав рятувальникам  міцного здоров’я, миру, злагоди, родинного затишку та успіхів у службі.