«На гостину до Магерівського слова»

Дата: 20.09.2021 17:12

Фото без описуТепла, атмосферна подія з нагоди вшанування пам'яті подільського письменника Миколи Магери відбулася  сьогодні на базі Чемеровецької центральної бібліотека для дітей.  Так стартували обласні Магерівські читанн,  ініціатором  яких щорічно виступає Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Шевченка. Відкрила захід директорка обласної бібліотеки для дітей імені Т.Шевченка Валентина Черноус. Подільські письменники, освітяни, члени Національної спілки письменників України, обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка   зустрілись з дітьми і повідали їм про глибинний і розмаїтий світ Миколи Магери.  Протягом заходу учасники  декламували вірші видатного земляка,   виконували музичні твори та пісні про Україну. Доповнили їх виступи  фото  матеріали  про життя та творчість талановитого письменника, підготовлені бібліотекарями.