Звернення Чемеровецького відділення Кам'янець-Подільського районного відділу ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України до жителів Чемеровецької громади

Дата: 06.10.2021 16:30

Фото без описуШановні громадяни!

Хоча коронавірус у всіх на слуху, тема  день від дня стає актуальнішою.    В Україні за 05.10.2021 року зареєстровано 12662 хворих, що на третину більше, ніж за попередню добу. У Хмельницькій області за  05 жовтня  захворіло 549 осіб, а  04 -  178 осіб. На Чемеровеччині 05.10. зареєстровано 31 хвору особу.

Україна по смертності від коронавірусної інфекції станом на 05.10.2021 року вийшла на 4 місце в світі з 317 померлими  за добу (перед нами    Бразилія  зі 686 смертельними випадками,  Росія, де 895 смертей та США з 1811 випадками смерті) та входить в десятку країн світу та в трійку країн Європи з найбільшою кількістю хворих на добу. А  якщо зважати на  кількість  населення у цих країнах, то саме Україна, на превеликий жаль, попереду всієї планети по цьому показнику.

До єдиного шляху для зменшення  та подолання цієї недуги  - вакцинації - з   невиправданою недовірою ставляться  як громадяни молодого віку, так і старші 60 років.

На сьогодні  на Чемеровеччині  щеплено 25,6 % громадян, що дуже далеко до необхідних 70,0 %, щоби працював колективний імунітет.

З усіх померлих за минулу добу в Україні 99,8 % не були вакциновані.

На Чемеровеччині всі померлі в поточному році (а це 40 осіб)  не були вакциновані.

Може  вас все-таки вакцинуватись  переконає такий аргумент:  для платників податків  в країні захистити 1 людину шляхом вакцинації коштує  250-500 гривень (це вартість вакцини).  Доречі, вакцинація у нас  для усіх бажаючих безкоштовна!  Натомість, лікування однієї людини в реанімації на добу вартує  вже 5 000-8 000 гривень.

Закликаємо усіх:  Не будьте безпечні!

Не випробовуйте свій імунітет на міцність!

Не ризикуйте  своїм здоров»ям та здоров»ям своїх рідних!

Зараз ваше здоров’я, а можливо - і життя у ваших руках!

Вакцинуйтесь і не хворійте!

Завідувач Чемеровецьким відділенням

Кам'янець-подільського районного відділу

ДУ “Хмельницький обласний центр контролю

та профілактики хвороб МОЗ України”                                              В. Мазур