Провели нараду з діловодами

Дата: 06.10.2021 16:56

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради, під керівництвом керуючої справами виконавчого комітету Жанни Народовець, відбулась нарада діловодів загального відділу. В ході зібрання обговорили актуальні питання осіннього призову, акценти даного напряму діяльності визначив т.в.о. начальника другого відділення Кам’янець-Подільського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Павло Джигун. Зауваження та пропозиції до ведення архівної справи вказала головний спеціаліст архівного відділу Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Оксана Вінярська. Начальник служби у справах дітей Валентина Семенишина озвучила вимоги щодо статистичних відомостей. Начальник загального  відділу Лідія  Яцковська  провела   аналіз подання звітності. У підсумку    керуюча справами Жанна Народовець  наголосила працівникам загального відділу на виконанні поставлених завдань  у визначені терміни.