Нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти

Дата: 07.10.2021 16:44

Конструктивна розмова та ефективна  взаємодія - так можна охарактеризувати  нараду керівників  закладів загальної  середньої освіти за участю селищного голови Олександра Собаня, його заступників Юрія Войтова та Юлії Повар,  що відбулася  сьогодні в залі засідань селищної ради.  Актуальними були питання, обговорені представниками  Чемеровецького РУ ГУ ДПСС в Хмельницькій області   Валерієм Боднаром та Василем Поплавським  щодо дотримання закладами освіти санітарного регламенту.  На алгоритмі  ведення військового обліку в освітніх установах   закцентував увагу заступник начальника  другого відділення  Кам'янець- Подільського  РТЦК та СП майор Олександр Шутяк.  Важливим  також  було обговорення керівниками громади та ЗЗСО  опалювального сезону у 2021 - 2022 навчальному році. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна познайомила присутніх із змінами у галузевому  законодавстві . Як практична частина зібрання - директори ЗЗСО у групах  працювали над  формуванням спроможної освітньої мережі.