Шановні захисники та захисниці України!

Дата: 13.10.2021 14:33

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання із державним святом - Днем захисника України та Днем Українського козацтва.

Відзначення цих свят тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українського війська на Покрову.

Важливо цінувати подвиг захисників України, які виборювали суверенітет і незалежність нашої держави у різні часи, пройшовши низку випробувань задля миру і благополуччя, впевненого і світлого майбутнього прийдешніх поколінь.

Захисники України сьогодні  -  це учасники бойових дій та усі ті, хто є  взірцем реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.

Вкрай важливо пам’ятати про тих, хто своїми діями, власним прикладом продовжує впливати на життя інших людей. На жаль, усі досягнення, які ми маємо сьогодні, далися надто дорогою ціною.

Бажаю усім родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та миру. Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають на нові звершення у почесній і благородній справі - служіння народові України!