Презентація пісенника "Краю мій, лелечий"

Дата: 13.10.2021 15:37

Фото без описуСьогодні    відбулася презентація пісенника нашого земляка, історика - краєзнавця, самодіяльного композитора Михайла Васильовича Кундиса «Краю мій, лелечий». Збірка побачила світ завдяки наполегливій праці його дружини Марії  Іванівни  та за  підтримки Чемеровецького  селищного голови Олександра Собаня.

Перед присутніми  з вітальним словом  виступили голова громади ради Олександр Собань та начальник відділу культури та туризму Світлана Ромах.

Про  історії написання  музичних творів щиро, цікаво та душевно розповіла    старша донька Михайла Васильовича     Оксана.

В ході свята звучали пісні на музику Михайла  Кундиса  у  виконанні викладачів школи мистецтв та хору ветеранів війни та праці «Чебреці».