Обережно: COVID!

Дата: 18.10.2021 16:52

Фото без описуКоронавірус і надалі породжує страх, порушуючи життя людей і спричиняючи нові жертви. З 8 жовтня Чемеровецька багатопрофільна лікарня розгорнула 80  ліжок для пацієнтів, які хворі на коронавірусну інфекцію. На сьогоднішній день завантаженість відведених відділень  складає  50%. З числа хворих майже усі  є киснезалежними. На підставі поточних даних, встановлено, що штам Delta Plus, який зараз циркулює, більш заразний, ніж попередні штами коронавірусу, а також може бути пов'язаний з більш високим ризиком госпіталізації та смертності.

Найпоширеніші симптоми COVID-19, викликані штамом Delta - це головний біль, біль у горлі, нежить та лихоманка. Інфіковані люди можуть помилково прийняти симптоми за сильну застуду і не усвідомлювати, що їм потрібно самоізолюватися. Про більш «традиційні» симптоми COVID-19, такі як кашель та втрата нюху, повідомляється набагато рідше, частіше страждають від втрати слуху, сильного болю в животі та нудоти.

Люди, у яких було підтверджено інфікування штамом Дельта, також повідомили про інші симптоми, такі як:

сухість у роті

втрата апетиту

болі в суглобах.

У більшості випадків пацієнти частіше госпіталізуються, потребують лікування киснем та страждають від розвитку ускладнень.

Шановні жителі Чемеровецької громади, вкотре звертаємо вашу увагу,  будьте обережні, дотримуйтеся заходів безпеки у громадських місцях: носіть захисні маски, регулярно мийте руки, уникайте контактів, тримайте дистанцію. Це збереже ваше здоров’я та здоров’я людей, що вас оточують.